Organizacija: OŠ Lucija in ŠD Piran

OBALNO OSNOVNOŠOLSKO PRVENSTVO

- Kvalifikacije za državno prvenstvo

Lichess, 10. april 2021

 

REZULTATI:

KONČNI VRSTNI RED:

Mesto

Ime

Točke

Skupina

ŠOLA

1.

Jernej Kozlovič

5.0

Ml. fantje

Koper

2.

Urban Kekič

4.0

Ml. fantje

S. Kosovela Sežana

 3.

Rok Lončar

3.0

St. fantje

Lucija

4.

Fedja Bragato

3.0

Ml. fantje

Elvire Vatovec Prade

5.

Darija Muždekić

3.0

Ml. dekleta

Vojke Šmuc Izola

6.

Vasja Leo Zornada

3.0

St. fantje

Livade Izola

7.

Jaka Grižonič

3.0

Ml. fantje

Šmarje

8.

Ažbe Konec

2.0

St. fantje

Antona Ukmarja Koper

9.

Tristan Tul

2.0

St. fantje

Lucija

10.

Leonard Lukas Oven

2.0

Ml. fantje

Vojke Šmuc Izola

11.

Matej Marinšek

1.5

St. fantje

Škofije

12.

Eva Prodan

1.0

Ml. dekleta

Livade Izola

13.

Martin Prodan

1.0

Ml. fantje

Livade Izola

14.

Martin Zobec

0.5

Ml. fantje

Vojke Šmuc Izola

 

Najboljši trije v vsaki skupini prejmejo medalje in se uvrstijo na državno prvenstvo, ki bo 21. aprila. Podrobnosti naknadno v Šahovskem utripu www.drustvo-sahpiran.si

 

---------------------------------------------------------

Igralci/ Igralke/ Lichess:

 

St. fantje:

1. Vasja Leo Zornada (Vasja_Leo_Zornada) (Livade)

2. Ažbe Konec (Azbe11) (Antona Ukmarja Koper)

3. Rok Lončar (RokLoncar) (Lucija)

4. Tristan Tul (TITO545) (Lucija)

5. Matej Marinšek (Matronx) (Škofije)

 

 

Ml. fantje:

1. Jernej Kozlovič (figa18) (Koper)

2. Urban Kekič (Ukspryzen) (Srečka Kosovela Sežana)

3. Fedja Bragato (Fedja_12) (Elvire Vatovec Prade)

4. Leonard Lukas Oven (LukasOven) (Vojke Šmuc)

5. Martin Prodan (martin-pr) (Livade)

6. Martin Zobec (marzob) (Vojke Šmuc)

 7. Jaka Grižonič  (HrabriGams) (Šmarje)

 

Ml. dekleta

1. Eva Prodan (eva-pr) (Livade)

2. Darija Muždekić (Darijaa4B) (Vojke Šmuc)

 

 

SKUPINE – SAMOSTOJNO

 

St. fantje:

1. Rok Lončar (Lucija)

2. Vasja Leo Zornada (Livade)

3. Ažbe Konec (Antona Ukmarja Koper)

4. Tristan Tul (Lucija)

5. Matej Marinšek (Škofije)

 

Ml. fantje:

1. Jernej Kozlovič (Koper)

2. Urban Kekič (S. Kosovela Sežana)

3. Fedja Bragato (Elvire Vatovec Prade)

4. Jaka Grižonič (Šmarje)

5. Leonard Lukas Oven (Vojke Šmuc Izola)

6. Martin Prodan (Livade Izola)

7. Martin Zobec (Vojke Šmuc Izola)

 

Ml. dekleta:

1. Darija Muždekić (Vojke Šmuc)

2. Eva Prodan (Livade Izola)