vzporedne prireditve

HITROPOTEZNI IN POSPEŠENI TURNIR

Blitz/ Rapid tournaments

 Hotel Bernardin Portorož,  Dvorana Emerald

 

PRIJAVE/ REGISTRATION

obvezne predprijave/ pre-registration:

15. julij – do 20.00/ 15 July – to 8 p. m.

 

 

 

KONTAKT:

 

Marjan Drobne, IA

E-mail:  sah.drobnemarjan@gmail.com   

Tel.: 00386 41 397 862

 

Andrej Žnidarčič

E-mail:  andrej.znidarcic@elkatv.si

Tel.: 00386 68 171 995

 

RAZPIS SLO   REGULATIONS ENG

 

trenutno prijavljeni

 

* HITROPOTEZNI TURNIR/ blitz  torek, 17. julija 2018, ob 10. uri

 

             Ime                   Leto r.  Kat ELO  LRat Fed.   Klub

    1. ( 21) Alcazar Jimen Jesus   ( 1  )                 M   

    2. ( 14) Adeimi Michel         ( 0  )                     

    3. (  5) Beletič Danijel       (1979)   FM 2370 2417  SLO  ŠD Posočje

    4. (  8) Brilej Jaka           (2003)   MK 2054 2250  SLO  Celjski ŠK

    5. ( 20) Cabanas Jimen Andres  ( 0  )                 ESP 

    6. (  6) Črepan Marjan         (1962)   FM 2298 2356  SLO  ŠD Podpeč

    7. ( 24) Gregorič Andraž       (2007)   II 1760 2062  SLO  ŠK Nova Gorica

    8. ( 11) Habjan Marko          (1976)   II 1956 2004  SLO  ŠD Piran

    9. ( 16) Medina Miguel         (----)           1500  DOM 

   10. ( 12) Narland Tallak        ( 7  )                 NOR 

   11. ( 17) Olenik Čampa Rudi     (2007)   II 1748 1966  SLO  Šahovsko društvo Domžale

   12. ( 19) Pertot Vishma         (1991)           1500  SLO  ŠD Piran

   13. (  1) Podržaj Ivo           (1957)    I      2232  SLO  brez kluba

   14. ( 22) Rožmanec Pia          (2006)   IV 1457 1919  SLO  ŠK Milan Majcen Sevnica

   15. ( 23) Ružič Pia Marie       (2004)   WI 1737 2003  SLO  ŠK Triglav Krško

   16. ( 13) Skuhala Barbara       (1996)  WMK 2044 2194  SLO  ŠD Radenska - Pomgrad

   17. ( 18) Stevanovič Jovan      (1952)    I      1833  SLO  ŠD Piran

   18. (  7) Šebenik Matej         (1983)   GM 2562 2551  SLO  ŠK Ljubljana

   19. (  4) Trussevich Sergey     (1975)   FM 2248 2353  LJU  ŠK Ljubljana

   20. (  3) Trussevich Simon      (2004)   II 1917 2103  SLO  ŠK Ljubljana

   21. (  2) Ule Evald             (1953)   MK 2246 2358  SLO  ŠD Podpeč

   22. (  9) Vah Denis             (2003)   II 1794 2059  SLO  ŠD Vrhnika

   23. ( 15) Zamar Kodelja Jurij   (2000)   MK 2199 2301  SLO  ŠK Nova Gorica

   24. ( 10) Zorko Jure            (1988)   IM 2457 2513  SLO  ŠD KRKA Novo mesto

 

 

* POSPEŠENI TURNIR/ rapid četrtek, 19. julija 2018, ob 10. uri

 

Lista igralcev

             Ime                  Leto r.  Kat ELO  LRat Fed.   Klub

    1. ( 23)  Alcazar Jimen Jesus  ( 1  )                 M   

    2. ( 26) Ačimovič Sergej       (2003)   II 1848 2106  SLO  ŠD Kočevje

    3. ( 10) Adeimi Michel         ( 0  )                     

    4. (  3) Beletič Danijel       (1979)   FM 2370 2417  SLO  ŠD Posočje

    5. ( 22) Borštar Dušan         (1961)   II 1723 2028  SLO  Šahovsko društvo Domžale

    6. (  5) Brilej Jaka           (2003)   MK 2054 2250  SLO  Celjski ŠK

    7. ( 16) Cabanas Jimen Andres  ( 0  )                 ESP 

    8. (  7) Habjan Marko          (1976)   II 1956 2004  SLO  ŠD Piran

    9. ( 25) Jalovec Igor          (2009)   II 1222 1907  SLO  ŠD Kočevje

   10. ( 18) Lavrenčič Matic       (2008)   II 1224 2003  SLO  ŠK Ljubljana

   11. ( 21) Mazi Leon             (1959)   IM 2317 2433  SLO  ŠS TZ Prevodi Dvojka

   12. ( 12) Medina Miguel         (----)           1500  DOM 

   13. (  8) Narland Tallak        ( 7  )                 NOR 

   14. ( 13) Olenik Čampa Rudi     (2007)   II 1748 1966  SLO  Šahovsko društvo Domžale

   15. ( 15) Pertot Vishma         (1991)           1500  SLO  ŠD Piran

   16. ( 24) Ružič Pia Marie       (2004)   WI 1737 2003  SLO  ŠK Triglav Krško

   17. (  9) Skuhala Barbara       (1996)  WMK 2044 2194  SLO  ŠD Radenska - Pomgrad

   18. ( 14) Stevanovič Jovan      (1952)    I      1833  SLO  ŠD Piran

   19. ( 19) Sušin Aljaž           (1997)  III 1903 1856  SLO  ŠK Brežice

   20. ( 20) Sušin Ivan            (1964)  III 1570 1790  SLO  ŠK Brežice

   21. (  4) Šebenik Matej         (1983)   GM 2562 2551  SLO  ŠK Ljubljana

   22. ( 17) Škrbec Leon           (2007)   II 1722 2037  SLO  ŠK Postojna

   23. (  2) Trussevich Sergey     (1975)   FM 2248 2353  LJU  ŠK Ljubljana

   24. (  1) Trussevich Simon      (2004)   II 1917 2103  SLO  ŠK Ljubljana

   25. (  6) Vah Denis             (2003)   II 1794 2059  SLO  ŠD Vrhnika

   26. ( 11) Zamar Kodelja Jurij   (2000)   MK 2199 2301  SLO  ŠK Nova Gorica