SERIJA RAMPIN KOPER 2017 razpis ŠZS    STATISTIKA 2017

PROGRAM: Turnirji so na sporedu vsak prvi in tretji petek v mesecu

 

NASLEDNJI TURNIR: Petek, 5. januarja 2018, z začetkom ob 19. uri

 

 

Serija Rampin Koper 2017 – 24 (Novoletni Rampin – ICP open 2017)

Koper, 15. december 2017

 

KONČNI VRSTNI RED PO 11 KROGIH

 M

Ime

Fed

Kat

ELO

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Točke

 1

Vrčon,Damijan

SLO

MK

2204

ŠK Val - Koper

+21

+7

+23

=5

=2

+6

+3

+18

+4

+12

+9

10.0

 2

Brečevič,Liam

SLO

II

1674

ŠD Piran

+17

+24

=5

+4

=1

+12

=13

+6

+8

+7

-3

8.5

 3

Nedimovič,Ljubiša

SLO

MK

2195

ŠK Rimex I. Bistrica

-6

+25

+10

+12

+18

=5

-1

-4

+13

+22

+2

7.5

 4

Battisti,Eugenio

ITA

MK

 

Trst

=18

+26

+19

-2

-13

+20

+12

+3

-1

+5

+6

7.5

 5

Masleša,Branko

SLO

M

2206

ŠK Val - Koper

+27

+10

=2

=1

+9

=3

=18

=13

=6

-4

+14

7.0

 6

Lakovic,Igor

ITA

I

 

ŠD Izola

+3

-12

+14

+13

+19

-1

+7

-2

=5

+8

-4

6.5

 7

Šajn,Simon

SLO

MK

2077

ŠK Rimex I. Bistrica

+25

-1

=20

-19

+10

+17

-6

+14

+15

-2

+12

6.5

 8

Marchesich,Giovanni

ITA

II

1795

ŠD Piran

=11

-13

+27

+20

-12

+16

=14

+9

-2

-6

+18

6.0

 9

Slejko,Vladimir

SLO

I

1913

ŠK Postojna

-24

+17

+15

+23

-5

-18

+19

-8

+10

+13

-1

6.0

 10

Milinkovič,Zdravko

SLO

II

1953

ŠD Sežana

+28

-5

-3

=11

-7

+22

+16

+25

-9

+20

=13

6.0

 11

Brečevič,Vladko

SLO

MK

2100

brez kluba

=8

-19

=26

=10

=21

+24

=23

-12

+17

=18

+22

6.0

 12

Raspor,Gregor

SLO

M

2036

ŠK Rimex I. Bistrica

+15

+6

=13

-3

+8

-2

-4

+11

+18

-1

-7

5.5

 13

Hajna,Jurij

SLO

MK

2066

ŠK Postojna

=19

+8

=12

-6

+4

+23

=2

=5

-3

-9

=10

5.5

 14

Šuc,Timothy

SLO

MK

2095

ŠD Piran

+20

-23

-6

=21

+22

=19

=8

-7

+16

+15

-5

5.5

 15

Grein,Bogomir

SLO

I

1751

ŠD Piran

-12

+27

-9

-16

+26

+21

=20

+23

-7

-14

+28

5.5

 16

Uršič,Aleksander

SLO

MK

1976

ŠK Rimex I. Bistrica

=26

=18

-24

+15

=17

-8

-10

+28

-14

+27

+19

5.5

 17

Bortolin,Bruno

ITA

I

1832

Trst

-2

-9

+28

+26

=16

-7

-21

+27

-11

+25

+24

5.5

 18

Kodrič,Vladimir

SLO

MK

1928

ŠK Loška dolina

=4

=16

+22

+24

-3

+9

=5

-1

-12

=11

-8

5.0

 19

Žerjal,Rado

SLO

II

 

 

=13

+11

-4

+7

-6

=14

-9

-22

+28

+21

-16

5.0

 20

Lazarev,Vladislav

OBA

II

1607

ŠK Val - Koper

-14

+28

=7

-8

+27

-4

=15

+21

-22

-10

+25

5.0

 21

Mikolič,Martin

SLO

II

1766

ŠK Val - Koper

-1

-22

+25

=14

=11

-15

+17

-20

+23

-19

+26

5.0

 22

Lackovič,Dejan

SLO

 

ŠD Sežana

-23

+21

-18

+25

-14

-10

+28

+19

+20

-3

-11

5.0

 23

Rolih,Miran

SLO

I

1904

ŠK Rimex I. Bistrica

+22

+14

-1

-9

+24

-13

=11

-15

-21

+26

-27

4.5

 24

Selimovič,Asim

SLO

1662

ŠK Val - Koper

+9

-2

+16

-18

-23

-11

-25

+26

-27

+28

-17

4.0

 25

Šurbek,Božidar

SLO

II

 

ŠD Piran

-7

-3

-21

-22

+28

+27

+24

-10

-26

-17

-20

3.0

 26

Brečevič,Veldin

SLO

IV

 

ŠK Val - Koper

=16

-4

=11

-17

-15

-28

+27

-24

+25

-23

-21

3.0

 27

Milunovič,Vlado

SLO

I

1849

ŠD Piran

-5

-15

-8

+28

-20

-25

-26

-17

+24

-16

+23

3.0

 28

Nechipurenko,Dmitrii

RUS

 

 

-10

-20

-17

-27

-25

+26

-22

-16

-19

-24

-15

1.0

 

 

Serija Rampin Koper 2017 - 23

Koper, 1. december 2017

 

KONČNI VRSTNI RED

 M

Ime

Kat

ELO

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Točke

 1

Masleša,Branko

M

2206

ŠK Val - Koper

 

1/2

1

1

1

0

1

0

1

1

1

1

8.5

 2

Vrčon,Damijan

MK

2204

ŠK Val - Koper

1/2

 

0

1

1

1

0

1

1

1

1/2

1

8.0

 3

Uršič,Aleksander

MK

1946

ŠK Rimex I. Bistrica

0

1

 

0

1

1

1

1

1

0

1

1

8.0

 4

Lakovic,Igor

I

 

ŠD Izola

0

0

1

 

1/2

1/2

1

1

0

1

1

1

7.0

 5

Brečevič,Vladko

MK

2100

brez kluba

0

0

0

1/2

 

1/2

1

1/2

1

1

1

1

6.5

 6

Battisti,Eugenio

MK

 

Trst

1

0

0

1/2

1/2

 

1

1

0

1/2

1/2

1

6.0

 7

Žerjal,Rado

II

1697

Koper

0

1

0

0

0

0

 

1

1/2

1

1

1/2

5.0

 8

Slejko,Vladimir

I

1913

ŠK Postojna

1

0

0

0

1/2

0

0

 

1

0

1

1

4.5

 9

Kramberger,Boris

 

 

Koper

0

0

0

1

0

1

1/2

0

 

1

0

0

3.5

 10

Milinkovič,Zdravko

II

1953

ŠD Sežana

0

0

1

0

0

1/2

0

1

0

 

1

0

3.5

 11

Bortolin,Bruno

I

1832

Trst

0

1/2

0

0

0

1/2

0

0

1

0

 

1

3.0

 12

Selimovič,Asim

 

1662

ŠK Val - Koper

0

0

0

0

0

0

1/2

0

1

1

0

 

2.5

 

 

Serija Rampin Koper 2017 - 22

Koper, 17. november 2017

 

KONČNI VRSTNI RED

 M

Ime

Kat

ELO

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Točke

 1

Kodric,Vladimir

MK

1945

Loška dolina

 

1/2

1/2

1

1

1

1

1

1

1

8.0

 2

Brečevič,Vladko

MK

2100

brez kluba

1/2

 

1

1

1

1

1/2

1

1/2

1

7.5

 3

Lazarev,Vladislav

II

1690

ŠK Val - Koper

1/2

0

 

1

1

1/2

1

1

1

1

7.0

 4

Bortolin,Bruno

I

1832

Trst

0

0

0

 

1/2

1

1

1

1

1

5.5

 5

Vrčon,Damijan

MK

2204

ŠK Val - Koper

0

0

0

1/2

 

1

1

0

1

1

4.5

 6

Žerjal,Rado

II

1697

Koper

0

0

1/2

0

0

 

1

1

1

1

4.5

 7

Battisti,Eugenio

MK

 

Trst

0

1/2

0

0

0

0

 

1

1/2

1

3.0

 8

Levash,Dmytro

 

 

ŠK Val - Koper

0

0

0

0

1

0

0

 

1

0

2.0

 9

Lazareva,Yelizaveta

 

 

ŠK Val - Koper

0

1/2

0

0

0

0

1/2

0

 

1/2

1.5

 10

Pregelj,Ervin

III

1555

ŠK Val - Koper

0

0

0

0

0

0

0

1

1/2

 

1.5

 

 

 

Serija Rampin Koper 2017 - 21

Koper, 3. november 2017

 

KONČNI VRSTNI RED

 M

Ime

Kat

ELO

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Točke

 1

Brečevič,Liam

II

1658

ŠD Piran

 

1

1/2

1

1

1

1

1

0

1

1

1

9.5

 2

Vrčon,Damijan

MK

2197

ŠK Val - Koper

0

 

1/2

1/2

1

1

1

1

1

1

1

1

9.0

 3

Masleša,Branko

M

2206

ŠK Val - Koper

1/2

1/2

 

1

0

1/2

1

0

1

1

1

1

7.5

 4

Brečevič,Vladko

MK

2100

brez kluba

0

1/2

0

 

1

1

1/2

1

1/2

1/2

1

1

7.0

 5

Žerjal,Rado

II

 

Koper

0

0

1

0

 

1

1/2

1

0

1

1

1

6.5

 6

Slejko,Vladimir

I

1925

ŠK Postojna

0

0

1/2

0

0

 

1

1

1

1

1

1

6.5

 7

Lazarev,Vladislav

II

1533

ŠK Val - Koper

0

0

0

1/2

1/2

0

 

1

1

1

1

1

6.0

 8

Kramberger,Boris

 

 

Koper

0

0

1

0

0

0

0

 

1

1

1

1

5.0

 9

Hajna,Jurij

MK

2066

ŠK Postojna

1

0

0

1/2

1

0

0

0

 

1

0

1

4.5

 10

Lazareva,Yelizaveta

 

 

ŠK Val Koper

0

0

0

1/2

0

0

0

0

0

 

1

1/2

2.0

 11

Levash,Dmytro

 

 

Koper

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

 

1

2.0

 12

Šurbek,Božidar

II

 

ŠD Piran

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1/2

0

 

0.5

 

 

 

Serija Rampin Koper 2017 - 20

Koper, 20. oktober  2017

 

KONČNI VRSTNI RED:

 M

Ime

Kat

ELO

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Točke

 1

Vrčon,Damijan

MK

2197

ŠK Val - Koper

 

1/2

1

1

1

1

1

0

1

1

7.5

 2

Masleša,Branko

M

2206

ŠK Val - Koper

1/2

 

1/2

1/2

1

1

1

1

1

1

7.5

 3

Lakovic,Igor

I

 

ŠD Izola

0

1/2

 

1

1

1

1

1

1

1

7.5

 4

Šahinovič,Fikret

II

 

ŠK Črna

0

1/2

0

 

1

1

1/2

1

1

1

6.0

 5

Brečevič,Vladko

MK

2100

brez kluba

0

0

0

0

 

1/2

1/2

1

1

1

4.0

 6

Mikolič,Martin

II

1766

ŠK Val - Koper

0

0

0

0

1/2

 

1

0

1

1

3.5

 7

Battisti,Eugenio

MK

 

Trst

0

0

0

1/2

1/2

0

 

1

1/2

1/2

3.0

 8

Levash,Dmytro

 

 

ŠK Val - Koper

1

0

0

0

0

1

0

 

0

1/2

2.5

 9

Bortolin,Bruno

I

1832

 

0

0

0

0

0

0

1/2

1

 

1

2.5

 10

Šurbek,Božidar

II

 

ŠD Piran

0

0

0

0

0

0

1/2

1/2

0

 

1.0

 

 

 

Serija Rampin Koper 2017 - 19

Koper, 6. oktober  2017

 

KONČNI VRSTNI RED:

 M

Ime

Fed

Kat

ELO

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Točke

 1

Masleša,Branko

SLO

M

2206

ŠK Val - Koper

 

1/2

1/2

1

1/2

1

1

1

1

1

1

8.5

 2

Sirnik,Boštjan

SLO

MK

2210

ŠK Val - Koper

1/2

 

1/2

1/2

1

1

1/2

1

1

1

1

8.0

 3

Vrčon,Damijan

SLO

MK

2197

ŠK Val - Koper

1/2

1/2

 

0

1

1

1

1

1

1

1

8.0

 4

Brečevič,Vladko

SLO

MK

2100

brez kluba

0

1/2

1

 

1/2

0

1

1/2

1

1

1

6.5

 5

Lazarev,Vladislav

OBA

 

1533

ŠK Val - Koper

1/2

0

0

1/2

 

1

1

1

0

0

1

5.0

 6

Lakovic,Igor

OBA

I

 

ŠD Izola

0

0

0

1

0

 

1

1/2

1

1/2

1

5.0

 7

Levash,Dmytro

SLO

 

 

ŠK Val Koper

0

1/2

0

0

0

0

 

1

0

1

1

3.5

 8

Battisti,Eugenio

ITA

MK