SERIJA RAMPIN KOPER 2017 razpis ŠZS    STATISTIKA 2017

PROGRAM: Turnirji so na sporedu vsak prvi in tretji petek v mesecu

 

NASLEDNJI TURNIR: Petek, 15. decembra 2017, z začetkom ob 19. uri

 

 

Serija Rampin Koper 2017 - 23

Koper, 1. december 2017

 

KONČNI VRSTNI RED

 M

Ime

Kat

ELO

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Točke

 1

Masleša,Branko

M

2206

ŠK Val - Koper

 

1/2

1

1

1

0

1

0

1

1

1

1

8.5

 2

Vrčon,Damijan

MK

2204

ŠK Val - Koper

1/2

 

0

1

1

1

0

1

1

1

1/2

1

8.0

 3

Uršič,Aleksander

MK

1946

ŠK Rimex I. Bistrica

0

1

 

0

1

1

1

1

1

0

1

1

8.0

 4

Lakovic,Igor

I

 

ŠD Izola

0

0

1

 

1/2

1/2

1

1

0

1

1

1

7.0

 5

Brečevič,Vladko

MK

2100

brez kluba

0

0

0

1/2

 

1/2

1

1/2

1

1

1

1

6.5

 6

Battisti,Eugenio

MK

 

Trst

1

0

0

1/2

1/2

 

1

1

0

1/2

1/2

1

6.0

 7

Žerjal,Rado

II

1697

Koper

0

1

0

0

0

0

 

1

1/2

1

1

1/2

5.0

 8

Slejko,Vladimir

I

1913

ŠK Postojna

1

0

0

0

1/2

0

0

 

1

0

1

1

4.5

 9

Kramberger,Boris

 

 

Koper

0

0

0

1

0

1

1/2

0

 

1

0

0

3.5

 10

Milinkovič,Zdravko

II

1953

ŠD Sežana

0

0

1

0

0

1/2

0

1

0

 

1

0

3.5

 11

Bortolin,Bruno

I

1832

Trst

0

1/2

0

0

0

1/2

0

0

1

0

 

1

3.0

 12

Selimovič,Asim

 

1662

ŠK Val - Koper

0

0

0

0

0

0

1/2

0

1

1

0

 

2.5

 

 

Serija Rampin Koper 2017 - 22

Koper, 17. november 2017

 

KONČNI VRSTNI RED

 M

Ime

Kat

ELO

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Točke

 1

Kodric,Vladimir

MK

1945

Loška dolina

 

1/2

1/2

1

1

1

1

1

1

1

8.0

 2

Brečevič,Vladko

MK

2100

brez kluba

1/2

 

1

1

1

1

1/2

1

1/2

1

7.5

 3

Lazarev,Vladislav

II

1690

ŠK Val - Koper

1/2

0

 

1

1

1/2

1

1

1

1

7.0

 4

Bortolin,Bruno

I

1832

Trst

0

0

0

 

1/2

1

1

1

1

1

5.5

 5

Vrčon,Damijan

MK

2204

ŠK Val - Koper

0

0

0

1/2

 

1

1

0

1

1

4.5

 6

Žerjal,Rado

II

1697

Koper

0

0

1/2

0

0

 

1

1

1

1

4.5

 7

Battisti,Eugenio

MK

 

Trst

0

1/2

0

0

0

0

 

1

1/2

1

3.0

 8

Levash,Dmytro

 

 

ŠK Val - Koper

0

0

0

0

1

0

0

 

1

0

2.0

 9

Lazareva,Yelizaveta

 

 

ŠK Val - Koper

0

1/2

0

0

0

0

1/2

0

 

1/2

1.5

 10

Pregelj,Ervin

III

1555

ŠK Val - Koper

0

0

0

0

0

0

0

1

1/2

 

1.5

 

 

 

Serija Rampin Koper 2017 - 21

Koper, 3. november 2017

 

KONČNI VRSTNI RED

 M

Ime

Kat

ELO

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Točke

 1

Brečevič,Liam

II

1658

ŠD Piran

 

1

1/2

1

1

1

1

1

0

1

1

1

9.5

 2

Vrčon,Damijan

MK

2197

ŠK Val - Koper

0

 

1/2

1/2

1

1

1

1

1

1

1

1

9.0

 3

Masleša,Branko

M

2206

ŠK Val - Koper

1/2

1/2

 

1

0

1/2

1

0

1

1

1

1

7.5

 4

Brečevič,Vladko

MK

2100

brez kluba

0

1/2

0

 

1

1

1/2

1

1/2

1/2

1

1

7.0

 5

Žerjal,Rado

II

 

Koper

0

0

1

0

 

1

1/2

1

0

1

1

1

6.5

 6

Slejko,Vladimir

I

1925

ŠK Postojna

0

0

1/2

0

0

 

1

1

1

1

1

1

6.5

 7

Lazarev,Vladislav

II

1533

ŠK Val - Koper

0

0

0

1/2

1/2

0

 

1

1

1

1

1

6.0

 8

Kramberger,Boris

 

 

Koper

0

0

1

0

0

0

0

 

1

1

1

1

5.0

 9

Hajna,Jurij

MK

2066

ŠK Postojna

1

0

0

1/2

1

0

0

0

 

1

0

1

4.5

 10

Lazareva,Yelizaveta

 

 

ŠK Val Koper

0

0

0

1/2

0

0

0

0

0

 

1

1/2

2.0

 11

Levash,Dmytro

 

 

Koper

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

 

1

2.0

 12

Šurbek,Božidar

II

 

ŠD Piran

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1/2

0

 

0.5

 

 

 

Serija Rampin Koper 2017 - 20

Koper, 20. oktober  2017

 

KONČNI VRSTNI RED:

 M

Ime

Kat

ELO

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Točke

 1

Vrčon,Damijan

MK

2197

ŠK Val - Koper

 

1/2

1

1

1

1

1

0

1

1

7.5

 2

Masleša,Branko

M

2206

ŠK Val - Koper

1/2

 

1/2

1/2

1

1

1

1

1

1

7.5

 3

Lakovic,Igor

I

 

ŠD Izola

0

1/2

 

1

1

1

1

1

1

1

7.5

 4

Šahinovič,Fikret

II

 

ŠK Črna

0

1/2

0

 

1

1

1/2

1

1

1

6.0

 5

Brečevič,Vladko

MK

2100

brez kluba

0

0

0

0

 

1/2

1/2

1

1

1

4.0

 6

Mikolič,Martin

II

1766

ŠK Val - Koper

0

0

0

0

1/2

 

1

0

1

1

3.5

 7

Battisti,Eugenio

MK

 

Trst

0

0

0

1/2

1/2

0

 

1

1/2

1/2

3.0

 8

Levash,Dmytro

 

 

ŠK Val - Koper

1

0

0

0

0

1

0

 

0

1/2

2.5

 9

Bortolin,Bruno

I

1832

 

0

0

0

0

0

0

1/2

1

 

1

2.5

 10

Šurbek,Božidar

II

 

ŠD Piran

0

0

0

0

0

0

1/2

1/2

0

 

1.0

 

 

 

Serija Rampin Koper 2017 - 19

Koper, 6. oktober  2017

 

KONČNI VRSTNI RED:

 M

Ime

Fed

Kat

ELO

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Točke

 1

Masleša,Branko

SLO

M

2206

ŠK Val - Koper

 

1/2

1/2

1

1/2

1

1

1

1

1

1

8.5

 2

Sirnik,Boštjan

SLO

MK

2210

ŠK Val - Koper

1/2

 

1/2

1/2

1

1

1/2

1

1

1

1

8.0

 3

Vrčon,Damijan

SLO

MK

2197

ŠK Val - Koper

1/2

1/2

 

0

1

1

1

1

1

1

1

8.0

 4

Brečevič,Vladko

SLO

MK

2100

brez kluba

0

1/2

1

 

1/2

0

1

1/2

1

1

1

6.5

 5

Lazarev,Vladislav

OBA

 

1533

ŠK Val - Koper

1/2

0

0

1/2

 

1

1

1

0

0

1

5.0

 6

Lakovic,Igor

OBA

I

 

ŠD Izola

0

0

0

1

0

 

1

1/2

1

1/2

1

5.0

 7

Levash,Dmytro

SLO

 

 

ŠK Val Koper

0

1/2

0

0

0

0

 

1

0

1

1

3.5

 8

Battisti,Eugenio

ITA

MK

 

Trst

0

0

0

1/2

0

1/2

0

 

1

1

1/2

3.5

 9

Žerjal,Rado

SLO

II

 

Koper

0

0

0

0

1

0

1

0

 

0

1

3.0

 10

Bortolin,Bruno

ITA

 

1832

Trst

0

0

0

0

1

1/2

0

0

1

 

0

2.5

 11

Selimovič,Asim

SLO

 

 

ŠK Val - Koper

0

0

0

0

0

0

0

1/2

0

1

 

1.5

 

 

 

Serija Rampin Koper 2017 - 18

Koper, 15. september  2017

 

KONČNI VRSTNI RED

 M

Ime

Fed

Kat

ELO

Klub

1

2

3

4

5

 

1

2

3

4

5

Točke

 1

Vrčon,Damijan

SLO

MK

2204

ŠK Val - Koper

 

1

1

1

1

 

 

1

1

1

1

8.0

 2

Žerjal,Rado

SLO

II

 

Koper

0

 

1

1

1/2

 

0

 

1

0

1

4.5

 3

Lazarev,Vladislav

OBA

II

1607

ŠK Val - Koper

0

0

 

1

1

 

0

0

 

1

1

4.0

 4

Levash,Dmytro

TUJ

 

 

ŠK Val - Koper

0

0

0

 

1

 

0

1

0

 

1

3.0

 5

Lazareva,Yelizaveta

TUJ

 

 

ŠK Val - Koper

0

1/2

0

0

 

 

0

0

0

0

 

0.5

 

 

 

 

Serija Rampin Koper 2017 - 17

Koper, 1. september  2017

 

KONČNI VRSTNI RED

M

Ime

Kat

ELO

1

2

3

4

5

6

1

2

3

4

5

6

Točke

1

Masleša,Branko

M

2206

 

1

1

1

1

1

 

1

1

1

1

1

10

2

Kramberger,Boris

 

 

0

 

1

1

1

1

0

 

0

1

1/2

1

6.5

3

Matijevič,Filip

MK

2165

0

0

 

1

1

1

0

1

 

0

1

0

5.0

4

Levash,Dmytro

 

 

0

0

0

 

1

1

0

0

1

 

0

1

4.0

5

Žerjal,Rado

II

 

0

0

0

0

 

0

0

1/2

0

1

 

1

2.5

6

Šurbek,Božidar

II

 

0

0

0

0

1

 

0

0

1

0

0

 

2.0

 

 

 

Serija Rampin Koper 2017 - 16

Koper, 18. 8.  2017

 

KONČNI VRSTNI RED

 M

Ime

Kat

ELO

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

Točke

 1

Vrčon,Damijan

MK

2204

ŠK Val - Koper

  

1/2

1

1

1

1

1

1

6.5

 2

Masleša,Branko

M

2206

ŠK Val - Koper

 1/2

 

1

1/2

1

1

1

1

6.0

 3

Lakovic,Igor

I

 

ŠD Izola

 0

0

 

1/2

1

1

1

1

4.5

 4

Brečevič,Vladko

MK

2100

brez kluba

 0

1/2

1/2

 

1/2

1

1/2

1

4.0

 5

Bortolin,Bruno

I

1832

Trst

 0

0

0

1/2

 

1/2

1/2

1

2.5

 6

Marchesich,Giovanni

II

1795

ŠD Piran

 0

0

0

0

1/2

 

1

1

2.5

 7

Battisti,Eugenio

MK

 

Trst

 0

0

0

1/2

1/2

0

 

1

2

 8

Levash,Dmytro

 

 

ŠK Val - Koper

 0

0

0

0

0

0

0

 

0.0

 

 

 

 

Serija Rampin Koper 2017 - 15

Koper, 4. 8.  2017

 

KONČNI VRSTNI RED

 M

Ime

Kat

ELO

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Točke

 1