DOMEN NON STOP

Četrtkov turnir Mateju Vrečku

- Drugi Marino Flego, tretji Rudi Olenik Čampa

Julij 2017

V Domnu je odigran 18. letošnji četrtkov 15-minutni turnir. Sodelovalo je 13 igralcev, ki so odigrali 6 krogov. Zmagal je Matej Vreček pred Marinom Flegom in Rudijem Olenikom Čampo.

* Objavljen skupni seštevek. Vreček se je prebil na tretje mesto, za Flegom in Greinom.

REZULTATI

Šah v Postojni

Večer Zdravka Milinkoviča

- 10 igralcev

Zdravko Milinkovič

Nov zanimiv šahovski večer v Postojni. Sedmega turnirja iz serije »postojnski hladni šahovski večeri« se je udeležilo 10 igralcev. Zmagal je Zdravko Milinkovič pred Juretom Hajno (oba po 7), tretji je bil Vladimir Slejko.

* V finalu Oskarjevega nostalgičnega izziva je Milinkovič ugnal Hajno.

Mladinsko prvenstvo Pirana ima že dolgo tradicijo. Fotoutrinek je iz leta 2008

Dabes (sob.) je v lucijskem Domnu že 16. odprto mladinsko prvenstvo Pirana. Glede na prijave se ponovno obeta zanimiv turnir. Zmagovalec bo prejel pokal, podeljeno pa bo še nekaj medalj. Turnir bo FIDE ratingiran.

Zaradi lažje organizacije so zelo dobrodošle predprijave.

Damijan Vrčon

Odigran je šestnajsti turnir letošnje serije Rampin. Sodelovalo je 11 igralcev. Zmagal je Damijan Vrčon pred Brankom Maslešo in Giovannijem Marchesichem.

* Objavljeni rezultati in statistika.

SERIJA RAMPIN

Šahovski liga PubWars 2018

Povabilo še velja

Damijan Vrčon in Dmytro Levash vabita k sodelovanju v šahovski ligi PubWars, ki se naj bi začela še ta mesec. Zaenkrat so prijavljene štiri ekipe. Če bo prijavljenih vsaj šest ekip, bo liga naposled startala. Vse potrebne informacije in kontakte dobite na uradni strani (gl. tudi rubriko Šahovska liga).

Prijavite se čimprej! Popestrite si (šahovsko) poletje!