MLADI - MLADIMLADI - MLADI

klikni

»Šahovski šoli« v Izoli in Luciji mirujeta

-------------------------------

Zaradi pandemije vse dejavnosti po klubih do nadaljnjega mirujejo. Čim se bo epidemiološka slika popravila, bomo ponovno začeli z organizacijo turnirjev in šahovskih šol.

URNIK:

Izola, Gregorčičeva 21:

Torek, med 16.00 in 17.30

Učitelj: Andrej Žnidarčič

Lucija, Faros:

Četrtek, med 14.15 in 15.45.

Učitelja: Andrej Žnidarčič in Albert Ploč

KONTAKT:

Andrej Žnidarčič

Emajl: andrej.znidarcic@elkatv.si

Lichess: Obalno osnovnošolsko prvenstvo 2020/ 21

Jernej Kozlovič zmagovalec turnirja

- Prvaki Kozlovič, Rok Lončar in Darija Muždekić

- Skupno 14 udeležencev

OŠ Lucija in ŠD Piran sta na portalu Lichess izpeljala letošnje Obalno prvenstvo osnovnošolcev. Skupno je nastopilo 14 fantov in deklet iz devetih šol in štirih občin.

Udeleženci so igrali v eni skupini, zmagal je Jernej Kozlovič pred Urbanom Kekičem in Rokom Lončarjem. Zmagovalci starostnih skupin so Lončar (St. f.), Kozlovič (Ml. f.) in Darija Muždekić (Ml. d.).

Po trije najboljši iz vsake skupine prejmejo medalje in se uvrstijo na državno prvenstvo, ki bo v sredo, 21. aprila. Podrobne informacije sledijo.

RAZVRSTITVE

PARTIJE

RAZPIS

Šahovska veseljaka

Črni in Beli

Pozor, spremenjen termin!

Prvenstvo Goriške preloženo na soboto

Spremenjen je termin osnovnošolskega

prvenstva Goriške. Tekmovanje bo v soboto, 17. aprila, z začetkom ob 16. uri je. Vse informacije dobite v povabilu, ki nam ga je poslal organizator Boris Kogoj.

POVABILO

V soboto turnir »Pomladni cvetovi«

V soboto, 17. aprila, obalna šahovska društva prirejajo mladinski turnir »Pomladni cvetovi«.

Vabljeni so vsi mladi, zlasti pa udeleženci bližnjega osnovnošolskega DP, saj turnir lahko služi kot del koristnih priprav na prestižno tekmovanje.

Igralni čas je 10 minut, odigranih pa bo 6 krogov. Začetek turnirja je ob 10. uri.

Registriranim uporabnikom Lichessa je vstop na turnir dostopen z geslom Domen. Vabljeni!

TURNIRSKA STRAN

PORTAL LICCHESS